POLUB NAS NA FACEBOOKu

Wypadki komunikacyjne

Auto zastępcze z OC sprawcy

Zaniżony kosztorys przez TU

Wypadki w rolnictwie i w pracy

Poślizgnięcia oraz upadki

Utrata bliskich w wypadku

Bądź na bieżąco w najważniejszych informacjach

POLUB NAS NA FACEBOOKu

Na naszym profilu informujemy nie tylko o wypadkach i jak nie dać się oszukać w walce z TU o odszkodowanie, ale piszemy także o zmianach w prawie motoryzacyjnym i ubezpieczeniowym. Chcemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie aby zwiększać świadomość ubezpieczeniową społeczeństwa.

Polecaj nasze usługi i miej z tego profity

POMAGAJ Z NAMI

Naszą misją jest pokierowanie jak nie dać oszukać się na rynku odszkodowań, a także wskazać co zrobić, gdy odszkodowanie jest zaniżone lub ubezpieczyciel odmawia wypłaty. Jeśli jesteś po wypadku lub znasz kogoś komu możemy pomóc – skontaktuj się z nami. Jeśli osoba polecona przez Ciebie skorzysta z naszych usług, również Ty otrzymasz swoje honorarium. Sprawdź jakie to łatwe.

Prawnicy, rzeczoznawcy, fizjoterapeuci, przedstawiciele

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zapraszamy do współpracy osoby lub firmy, którym nie jest obojętny drugi człowiek, którzy chcą pomagać, a przy okazji zarabiać. Nie bogacimy się na krzywdzie innych. Naszym wynagrodzeniem jest honorarium za pracę włożoną w odzyskanie należnego odszkodowania, zaniżanego przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, którego przysłowiowy Kowalski sam nie jest w stanie uzyskać. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Darmowa weryfikacja wstępna.