Jeśli podczas wypadku lub kolizji uszkodzony został Twój pojazd (i nie jesteś sprawcą), należy Ci się pojazd zastępczy podobnej klasy z polisy OC sprawcy. Termin wynajmu uzależniony jest od uszkodzeń. Jeśli auto (lub inny pojazd, motocykl, naczepa itp.) nadaje się do jazdy i są tylko powierzchowne uszkodzenia – samochód zastępczy należy Ci się tylko na czas naprawy. W przypadku gdy pojazd nie nadaje się do ruchu, auto zastępcze należy się od chwili wypadku do czasu naprawy (przy szkodzie częściowej) lub do momentu wypłaty odszkodowania (w przypadku szkody całkowitej).

Towarzystwa Ubezpieczeniowe często wprowadzają w błąd wynajmującego skracając do minimum czas wynajmu. W tym wypadku warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczamy auto bezgotówkowo i to do nas należy ściągnięcie pieniędzy za wynajem z polisy sprawcy. Poszkodowany otrzymuje auto podstawione pod wskazany adres, tankuje i jeździ maksymalny okres jaki należy mu się zgodnie z prawem (bez limitów kilometrów). Po zakończonym okresie wynajmu odbieramy auto po wcześniejszym umówieniu. Nie pobieramy żadnych opłat.

Jeśli jesteś zainteresowany/na samochodem zastępczym zadzwoń lub napisz sms – pod numer 506-658-556 – oddzwonimy do Ciebie.

Należy pamiętać, że podczas wypadku uszkodzeniu ulega nie tylko pojazd, ale także przewożony sprzęt: telefon, laptop, fotelik dziecięcy czy w przypadku aut dostawczych towar. Ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek zwrócić również koszty naprawy lub wartość uszkodzonych przedmiotów. Pamiętajmy, że fotelik dziecięcy nawet podczas niegroźnej stłuczki może stracić swoje właściwości i przestać chronić należycie dziecko.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Jeżeli znasz kogoś kto uszkodził swoje auto podczas kolizji i jest zainteresowany autem zastępczym – poleć nasze usługi i odbierz niespodziankę.